Ofisimizi Açtık

Hobianna Ofisi Açıldı!.

Yıllardır yalnızca internet mağazası olarak hizmet veriyorduk, ancak artık sizlerle buluşma vakti gelmişti.

10 Ağustos 2020 tarihinde resmi olarak fiziksel ofisimizi açtık. Ürünleri görebileceğiniz, hakkında bilgi alabileceğiniz, kahve eşliğinde sohbet edebileceğiniz bir ortam hazırlamaya çalıştık. Aynı zamanda pandeminin etkisini kaybetmesi ile birlikte düzenleyeceğimiz WorkShop’lar için de bir atölyemiz mevcut.

Herkesin kolayca ulaşabileceği bir lokasyonda Hobianna ofisi açıldı. Hemen Söğütlüçeşme Marmaray  İstasyonu ve metrobüs durağının yanında, minibüs caddesinde olduğu için minibüs ve belediye otobüsü duraklarının  yanında, Kadıköy Belediyesi ve Kadıköy Evlendirme Dairesi’ne komşu, araçla gelmek isteyen ziyaretçiler için karşısında İşpark olan ofisimizde Pazartesi-Cuma 10:00 – 18:00 ve Cumartesi 10:00-14:00 saatleri arasında faaliyet gösteriyoruz. (Pandemi kurallarına göre çalışma saatlerimiz değişiklik gösterebilir. En güncel çalışma saatleri tablomuzu Bize Ulaşın sayfamızda bulabilirsiniz.)

Adres : Hasanpaşa Mah. Fahrettin Kerim Gökay Cad. Hümeyra İşmerkezi No:47 Kat :2 Kadıköy İstanbul

Telefon ve Whatsapp için +90 532 669 2662

Kredi kartı ile ödeme artık hem mağazamızda hem de web sitemizde.

Arzu ederseniz, siparişlerinizi Web Sitemizden oluşturabilir, ödemesini kredi kartı veya banka havalesi ile yapabilir ve Mağazadan Teslim Seçeneği ile, ofisimizden teslim alabilirsiniz.

Ziyaretinizi bekliyoruz. Sevgiler.