Ofisimizi Açtık

Hobianna Ofisi Açıldı!.

Yıllardır yalnızca internet mağazası olarak hizmet veriyorduk, ancak artık sizlerle buluşma vakti gelmişti.

10 Ağustos 2020 tarihinde resmi olarak fiziksel ofisimizi açtık. Ürünleri görebileceğiniz, hakkında bilgi alabileceğiniz, kahve eşliğinde sohbet edebileceğiniz bir ortam hazırlamaya çalıştık. Aynı zamanda pandeminin etkisini kaybetmesi ile birlikte düzenleyeceğimiz WorkShop’lar için de bir atölyemiz mevcut.

Herkesin kolayca ulaşabileceği bir lokasyonda Hobianna ofisi açıldı. Hemen Söğütlüçeşme Marmaray  İstasyonu ve metrobüs durağının yanında, minibüs caddesinde olduğu için minibüs ve belediye otobüsü duraklarının  yanında, Kadıköy Belediyesi ve Kadıköy Evlendirme Dairesi’ne komşu, araçla gelmek isteyen ziyaretçiler için karşısında İşpark olan ofisimizde Pazartesi-Cuma 10:00 – 18:00 ve Cumartesi 10:00-14:00 saatleri arasında faaliyet gösteriyoruz. (Pandemi kurallarına göre çalışma saatlerimiz değişiklik gösterebilir. En güncel çalışma saatleri tablomuzu Bize Ulaşın sayfamızda bulabilirsiniz.)

Adres : Hasanpaşa Mah. Fahrettin Kerim Gökay Cad. Hümeyra İşmerkezi No:47 Kat :2 Kadıköy İstanbul

Telefon ve Whatsapp için +90 532 669 2662

Kredi kartı ile ödeme artık hem mağazamızda hem de web sitemizde.

Arzu ederseniz, siparişlerinizi Web Sitemizden oluşturabilir, ödemesini kredi kartı veya banka havalesi ile yapabilir ve Mağazadan Teslim Seçeneği ile, ofisimizden teslim alabilirsiniz.

Ziyaretinizi bekliyoruz. Sevgiler.

Alanya'da Kanaviçe Workshop

Alanya’da Çocuklara ve Yetişkinlere WorkShop yaptım

Alanya’da Kanaviçe Workshop etkinliği düzenledim. Alanya Matrushka-Art Studio’da 3 gün süren etkinlikte, birinci gün yetişkinler için nakıştan buket WorkShop’u yaptım. İkinci gün çocuklarla birlikte anneleri için 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Hediyesi olarak güzel birer iğnelik yaptık. Üçüncü gün de yine çocuklarla birlikte keçe matrushka yaptık. Hepimiz çok eğlendik, çok güldük. Çok güzel şeyler yaptık.

Matrushka-Art Studio sahibesi değerli arkadaşım Natalya Koshun’a da misafirperverliği için teşekkür ederim.

Rusya’nın en büyük hobi fuarındaydım

Rusya’nın en büyük hobi fuarı olan Formula Rucodeliya Fuarı’nı ziyaret ettim. Bu fuar tüm hobi severlerden büyük ilgi gösteriyor. Bu fuar Rusya’nın çeşitli şehirlerinde oluyor. Ancak Rusya’nın en büyük hobi fuarı Moskova’da. Yılda 3 kez düzenleniyor. Ben Şubat 2020’de organize edilene katıldım.

Fuar iki pavilyondan oluşuyor. Pavilyonun biri el yapımı ürünler için kullanılıyor, el yapımı ürünleri yapan sanatçılara ait bu stantlarda bebekler, oyuncaklar, değişik dekoratif el yapımı ürünler bulmak mümkün. İkinci pavilyon ise üretici firmaların standlarını içeriyor. Değişik türde firmalar var, ama bu fuarın ana teması kanaviçe. Genelde kanaviçe ürünleri üreten firmalar yoğun şekilde katılımcı olmuşlar.

Yeni çıkan ürünleri görme fırsatım oldu ve yeni iş bağlantıları sağladım, harika insanlar tanıdım. Gelirken de elim boş gelmedim, sizler için çok hoş yeni ürünler getirdim.

2020 Moskova Formula Rucodeliya Fuarı ile ilgili sizlerle bir kaç fotoğraf paylaşıyorum.